INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziela 20.09.2020

• W tym tygodniu w liturgii: Pn. Św.Mateusza Ap., Ew. Śr. Św. O. Pio z Pietrelciny.

• W przyszłą Nd. wraz z kolegami z roku święceń ks. proboszcz o 16.00 odprawi uroczystą Mszę Św. za dar kapłaństwa. Raz do roku kapłani każdych roczników święceń spotykają się u któregoś z kolegów. Po 34 latach takie spotkanie wypadło u ks. proboszcza.

• Za tydzień of. Złożone na tacę przeznaczymy na potrzeby naszego seminarium .

• „Jak bardzo dzisiejszy świat potrzebuje Bożego Miłosierdzia” - wołał papież św. Jan Paweł II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy 28 września o godz. 15.00 na rogach ulic naszych Miast i Miejscowości, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny. Modlimy się za nasze Miejscowości i mieszkańców oraz o miłosierdzie dla świata całego. Jest to również świadectwo naszej wiary. W naszej parafii modlić się będziemy o 15.00, jak co roku na parkingu parafialnym.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.