WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Copyright © 2019 - Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja w Zakrzówku                                                                               Realizacja Michał Łuszczak

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

19.01.2020

• W tym tyg. w liturgii: Wt. Św. Agnieszki, dz., m., pt. Św. Franciszka Salezego, bp., dK., Sb. Nawrócenie Św. Pawła Ap.

• Plan wizyty duszpasterskiej: jutro od 15.30 ul. Sienkiewicza – 3 księży, Wt. Od 15.30 ul. Kościuszki – 2 księży, Śr. od 15.30 ul. Partyzantów – 2 księży.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia!