INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XII Niedziela Zwykła

19.06.2022

• W tym tygodniu w liturgii: Wt. Św. Alojzego Gonzagi, z., Cz. Narodzenie Św. Jana Chrzciciela. Pt. Najświętszego Serca P. Jezusa, Sb. Niepokalanego Serca NMP

• We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza Św. z procesją do czterech ołtarzy o 18.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: I mieszkańcy ul. Zachodniej, II mieszkańcy ul. Partyzantów, III mieszkańcy ul. Żeromskiego, IV mieszkańcy Osiedla.

• Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie na 18.00, a w niedziele na 16.00.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.