42. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia. Zapisy w dniach 1-10 lipca ze względu na pandemie koronawirusa, będą możliwe tylko drogą meilową. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.

W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary

z intencjami na Fundusz „Idę

z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XV Niedziela 12.07.2020

• W tym tyg. w liturgii: Pn. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, Śr. Św. Bonawentury bp., dK., Cz. NMP z Góry Karmel.

• Można się zapisywać internetowo na Pieszą Pielgrzymkę na Jasna Górę. Można wesprzeć Fundusz „Idę z Tobą”.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.