INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła

25.09.2022

• W tym tygodniu w liturgii: Wt. Św. Wincentego a Paulo, Śr. Św. Wacława, m., Cz. Św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała, Pt. Św. Hieronima, dK., Sb. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus dK. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Za tydzień I Nd. m-ca. Zmiana tajemnic różańcowych.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie października na 18.00, w niedziele na 16.00.

• We środę zapraszamy na modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej w ramach ogólnopolskiej akcji „Iskra Bożego Miłosierdzia”. Gromadzimy się o 15.00 na parkingu. Będziemy modlić się odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Są także Kalendarze Maryjne w cenie 8,50 zł. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.