INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XIX Niedziela 09.08.2020

• W tym tygodniu w liturgii: Pn. Św. Wawrzyńca, diak., m., Wt. Św. Klary, dz., Pt. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, m., Sb. Wniebowzięcie NMP.

• Za tydzień o 12.00 uroczysta Msza Św. Dziękczynna za tegoroczne plony, po Mszy Św. Przed kościołem dożynkowe dzielenie chleba.

• Ściany kościoła są już pomalowane. Te prace wykonała firma p. Grzegorza Kloca z Bystrzycy. Dziękujemy za szybką i dobrze wykonaną pracę! Odnawiane są stacje Drogi Krzyżowej i zostaną do odnowienia filary i balustrada na chórze.

• Bardzo prosimy o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych podczas uczestnictwa w nabożeństwach liturgicznych, a także stosowny do powagi świątyni ubiór.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.