INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14.07.2024

• W tym tygodniu w liturgii: Pn. Św. Bonawentury, bp, dK., Wt. NMP z Góry Karmel.

• Można zapisać się na 46 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można zapisać się przez stronę internetową lub w parafii. Istnieje możliwość dojazdu nawet na jeden dzień. Można też, jak co roku zasilić fundusz „Idę z Tobą”. W ten sposób pielgrzym, który będzie korzystał z takiej pomocy poniesie intencję ofiarodawcy przed tron MB. Wszystkie szczegóły na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl

• W zakrystii można nabyć bardzo ładnie wydany album ze zdjęciami naszego kościoła i kościołami naszego i innych dekanatów. Może to być doskonały prezent na różne okazje lub pamiątka w naszych prywatnych zbiorach.

• Caritas Archidiecezji Lubelskiej zachęca do włączenia się. W akcję „Tornister Pełen Uśmiechów”, w której zbierane są artykuły szkolne dla dzieci ze szkoły w Burundi we wschodniej Afryce. Zachęcamy do zakupu plecaków, które można wypełnić artykułami szkolnymi, lub tylko samych artykułów szkolnych i przynoszenie ich do zakrystii. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.lublin.caritas.pl.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.