INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ADWENTU

04.12.2022

• W tym tygodniu w liturgii: We Wt. Odpust Parafialny ku czci Św. Mikołaja. Patrona naszej Wspólnoty Parafialnej. Śr. Św. Ambrożego, bp., dK., Cz. Niepokalane Poczęcie, Sb. NMP Loretańskiej.

• Rozpoczynamy dziś rekolekcje. Na 15.30 zapraszamy chorych, którzy mogą przybyć do świątyni. Będzie dla nich spowiedź i potrzebującym udzielimy sakramentu chorych. Jutro dzień spowiedzi. Zaczynamy od 9.00, potem o 11.30, 15.30 i 17.30. Msze Św. o 10.00, 12.00, 16.00 i 18.00. We wtorek Odpust Parafialny. Msze Św. o 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 i 18.00. Po Sumie pobłogosławimy zegar słoneczny ufundowany przez P. Stypułkowskich za co składamy serdeczne Bóg zapłać!

• We środę o 17.20 spotkanie Grupy O. Pio, a po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rycerzy Kolumba. Zapraszamy!

• Z powodu braku kontrkandydatów wszyscy zgłoszeni prawidłowo kandydaci do duszpasterskiej Rady Parafialnej automatycznie zostają członkami Rady na kadencję 2023 - 2027. Za tydzień podamy nazwiska nowych członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

• Zapraszamy na Roraty w dni powszednie na godz. 7.00. Weźmy ze sobą lampiony.

• Są poświęcone opłatki. Proszę P. Radnych kończącej się kadencji o dostarczenie ich do domów wiernych. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na fundusz cmentarny

• Do puszki na ołtarzu bocznym przez cały Adwent można złożyć of. na Wigilijne Dzieło Pomocy, akcję Caritas. Są także świece wigilijne.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.