INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

28.04.2024

• W tym tygodniu w liturgii: Pn. Św. Katarzyny Sieneńskiej dz., dK, patronki Europy, Śr. Św. Józefa - rzemieślnika, Cz. Św. Atanazego Bp. dK., Pt. NMP Królowej Polski, Msze św. jak w Nd. o 10.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Sb. Św. Floriana, patrona strażaków

• W tym tygodniu I Cz, I Pt. i Sb. miesiąca. Za tydzień I Nd. m-ca. Zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i wszystkich we czwartek od 17.20.

• Za dwa tygodnie podczas Mszy św. o 12.00 I Komunia Św. dzieci kl. III. Prosimy, aby nie zainteresowani tą Uroczystością wybrali inne godziny Mszy św.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie na 18.00, w niedziele na 16.00.

• W zakrystii jest prasa katolicka: „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, magazyn „ Gość Extra”. Prosimy o zainteresowanie.

• Wszystkim goszczącym w naszej wspólnocie parafialnej i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i takiegoż tygodnia.